top of page

SPORT SZKOLNY

ZAWODY MIEJSKIE W TENISIE STOŁOWYM

10 lutego w naszej szkole odbyły się zawody miejskie w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

Reprezentacja naszej szkoły walczyła ze zmiennym szczęściem , chłopcy zajęli V miejsce , natomiast dziewczęta wywalczyły awans do zawodów powiatowych zajmując 3 miejsce. Drużyną dziewcząt opiekowała się Marzena Kamińska.

Zawody zorganizowali Robert Wojewoda i Marzena Kamińska

,,Baw się z nami"

W dniu 7 października odbył się turniej sportowy dla klas II-ich i III-ich ,,Baw się z nami ". Uczniowie  rywalizowali w sztafetach sprawnościowych przy ogłuszającym dopingu swoich kibiców. Po zaciętej walce wśród klas II-ich zwyciężyła klasa II A , natomiast w starszym roczniku klasa III A. Wszystkie klasy otrzymały dyplomy. Zawody przygotowali i prowadzili Robert Wojewoda i Marzena Kamińska.

W indywidualnych zawodach lekkoatletycznych na szczeblu powiatu , które odbyły się w Sanoku nasze uczennice pod opieką Marzeny Kamińskiej uzyskały bardzo dobre rezultaty. Najlepiej spisała się Julia Słomiana która w rzucie piłeczką palantową wynikiem 35 metrów zajęła 2 miejsce i uzyskała awans do finału wojewódzkiego. W biegu na 600 metrów niewiele zabrakło Paulinie Harko która zajęła 3 miejsce , Wiktoria Kenar była 5 natomiast Paulina Wąsik zajęła 8 miejsce